Protez Tırnak Şaşkınbakkal

Ana Sayfa » Protez tırnak » Protez Tırnak Şaşkınbakkal

Protez Tırnak Şaşkınbakkal

Kişisel bakım bir bütün olarak değerlendirilmektedir. Cilt, saç ve el bakımında son yılların en çok kullanılan yöntemleri arasına girmeyi başaran takma tırnak hanımlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Protez tırnağın yapılabilmesi için doğru merkezde olmanız ve deneyimli çalışanlardan yardım almanız gerekir. Özellikle el tırnaklarına takılan ve yaklaşık 2 saat süren bir işlemden sonra değerli müşterimize yapması ve yapmaması gerekenleri aktarıyoruz. İstediğiniz zaman bize sorular sorabilir ve görüşlerimizi alabilirsiniz.

Ellerdeki Tırnak Mucizesi

Eller günlük hayatın içinde en çok kullanılan organlarımızdır. Buna bağlı olarak tırnaklarda çabuk deforme olup kırılabilir. Kötü görünüme sahip olan tırnaklar için protez tırnak şaşkınbakkal mevkiinde nail stil farkıyla sadece 150 TL ye uygulanmaktadır. Hanımların istedikleri boyutta törpületebildikleri ve kısa zaman içinde kullanmaya başladıkları uzun ve muhteşem görünümlü tırnakları için ayda en az bir kere bakım yapmaları önerilir. Protez tırnak için ufak bir araştırma yapsanız dahi tüm yollar sizi bize getirecek. Hijyenik kurallara uyan, deneyimli personel tarafından titizlikle yapılan ve gerekli ortamı sağlayan Nail stil güzellik merkeziyle aradığınız ve hayalini kurduğunuz ellere kavuşabileceksiniz. Siz hayal edin biz ise bu hayali uygulayalım.

Protez Tırnağın Faydaları

Takma tırnak ana tırnak kadar sağlam olmasa da günlük işlerinizi yaparken size herhangi bir sorun çıkarmaz. Tırnaklarınızı Nail stil güvencesiyle yaptırdıysanız asla korkmanıza ve endişe etmenize gerek kalmayacak. İstediğiniz boyutta törpületerek aktif ve düzenli kullanım sağlayabilirsiniz. Protez tırnak şaşkınbakkal semtinde nail stil şubesi onayıyla yapılamakta olup tamamen müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Tırnaklarınızdaki kötü görüntüyü protezle giderebilir kendinize olan güveninizi bir kez daha tazeleyebilirsiniz. Takma tırnak uygulaması hakkındaki detayları ise resmi internet sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Nail Stil’e Her Zaman Güvenin

Kadınlar bakım yaparken el ve tırnak kısmını asla atlamazlar. Çünkü bir ortama girildiğinde birçok kişinin dikkatini el ve tırnaklar çeker. Tırnak konusunda bazı kötü alışkanlarınız var veya tırnak uzatamıyorsanız takma tırnak sayesinde bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Protez tırnak şaşkınbakkal semtinde Bizim farkımız ile randevulu olarak değerli müşterilerimize yapılmaktadır. Bizim farkımız takma tırnak ve diğer uygulamalarda deneyimli ve eğitimli olmamızdır. Yıllardır aynı sistemle çalışarak adımızı İstanbul’a duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Protez tırnaktan sıkılabilir ve çıkarttırmak isteyebilirsiniz yine bize başvurarak ana tırnağınıza zarar vermeden gerekli tüm işlemleri sistem çerçevesinde yapmaktayız.

Protez Tırnağın Uygulanış Aşamaları

Protez tırnak yapılırken tırnak yatağının uygun olması gerekir. Tırnağın yanındaki etler özel aletlerle geriye çekilir. Tercih edilen takma tırnak yuvaya oturtulup uygunluğuna bakılır. Protez tırnağın uygulama esnasında kullanılan yapıştırıcı malzeme kaliteli olup sadece tırnak yapıştırmak için kullanılır. Protez tırnak şaşkınbakkal semtinde tarafımızca gelen taleplere doğru orantılı olarak sistemli şekilde yapılmaktadır. Takma tırnağın kullanım süresi genel olarak 5-6 aydır. Bu süre zarfında herhangi bir sorun oluşursa yenileyebilirsiniz. Zarif ellerin en iyi yansıması tırnaklar takıldıktan sonar farklı renk ve desenlerden oluşan ojeler kullanılabilir. Doğal ve sağlam takma tırnak çeşitleri için merkezimize gelerek tüm çeşitleri yakında görerek karar verebilirsiniz. Randevu almanız için iletişim numaralarımız size her zaman yardımcı olacaktır.

Rate this post

Bir önceki yazımız olan Protez Tırnak Bağdatcaddesi başlıklı makalemizde protez tırnak, Protez Tırnak Bağdatcaddesi ve takma tırnak hakkında bilgiler verilmektedir.

2018-12-21T12:19:59+03:00Protez tırnak|0 Yorum

Bir yorum bırakın

Randevu Al

× WhatsApp