Protez Tırnak Nedir,Protez Tırnak Fiyatları

İstanbul Protez Tırnak Fırsatı,Uygulaması ,Protez Tırnak Nedir » Protez Tırnak Nedir,Protez Tırnak Fiyatları
Protez Tırnak Nedir,Protez Tırnak Fiyatları2018-08-02T16:18:14+00:00
Randevu Al

Protez Tırnak Nedir?


Ülkemizde büyük şehirlerde yani metropol de yaşamakta olan bilinçli tüketici dediğimiz eğitimli, sosyal ve kültürel insanların tutkusudur bakımlı olmak. Kişisel bakımda tırnakların yeri çok büyüktür. Bu nedenle sağlıksız tırnaklar bakımlı insanın öz güvenini koruması için önem taşımaktadır. El ve ayaklarda tırnak yatağının bozukluğu, tırnak yeme rahatsızlığı, tırnak mantarı gibi sorunlar estetik görüntünün dışına çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü tırnak protezi dir.
Tırnak protezi sadece ellerde değil ayak tırnaklarında da tırnak protezi  uygulanarak çok estetik mucizeler yaratmaktadır. Tırnaklardaki birçok sorunu ortadan kaldırıyor. tırnak protezi  tiplerine uygun tırnağa yapıştırılarak uygun boy ve şekil verilir. tırnak protezi yapıldıktan sonra törpülenir ve tırnak protezi ne uygun şekil verilir, tırnak etleri besleyici tırnak eti yağı ile masaj yapılarak etkileyici bir görünüm elde edilir. Yaklaşık 1 saat süren bu işlem sonrası tırnak protezi bakımı ayda bir defa gerçekleştirilir ve tırnak protezi fiyatı ile de dikkat çekerek  uzun bir süre rahatlık ile kullanılabilir.
Tırnak protezi  Türkiye de, Avrupa ülkelerinde olduğu kadar yaygın değildir. Son zamanlarda popülaritesi artmaktadır. En fazla ilgiyi, tırnaklarını uzatamayan fakat sürekli bakımlı olmak zorunda kalan çalışan kadın göstermektedir.
Giderek artan ilginin sonucu olarak tırnak protezi uygulaması yapan salon sayısı artmaktadır.Bununla beraber tırnak protezi fiyatı da değişkenlik göstermektedir. eğitimli ve uluslararası sertifikalı elamanların sayesinde estetik bir sanata dönüşmektedir. NAİL STİL tırnak protez merkezi ile sektörde çok sayıda eğitimli ve sertifikalı personel bu sanata kazandırılmaktadır.

TIRNAK PROTEZ UYGULAMASI


Tırnak protez kendi tırnağının üzerine uygulanan uzun hazır tırnaklarıdır.tırnak protez,asıl tırnağın üzerine  bazı koruyucu maddeler kullanıldıktan sonra uygulanır.tırnak protez kadınlar için çok kullanışlı olup tırnak uzatamayan kadınların rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olmasını  sağlar.
Kimler tırnak protez  yaptırabilir:Özellik ile tırnak yeme problemi olanlar.
Kırılgan tırnaklara sahip olanlar.
Tırnak uzatmaya zaman ayıramayan çalışan kadınlar.
Tırnak Protez Uygulaması Nasıl Yapılır?
Tırnak protezi; her el ve tırnak cinsine uygulanabilir.
Tırnak protezi yaptıracak kişilere öncelikle tırnaklarının yapısında bir tırnak protezi yerleştirilir. Fakat bu tırnak bütün yüzeye yapıştırılmaz. Uç kısmını kaplayacak şekilde uca doğru yapıştırılır.
tırnak protezi yapıştırıldıktan sonra; takılan tırnağın, kendi tırnağınızın seviyesinde törpülenmesi gerekir. Arada yükseklik farkı olmamalıdır. Yüzeyin eşit hale gelmesi gerekir.
tırnak protezi yüzeyi törpü ile eşitlendikten sonra akrilik  kullanılır. Akrilik tırnak  ve jel tırnak  olmak üzere 2 çeşit uygulama vardır. Fakat en çok kullanılan jel tırnak işlemdir.
Tırnak yüzeyine akrilik tırnak protezi  uygulamasından sonra; pürüzlü bir hale gelir. Bu yüzden akrilik tırnak protezi yüzeyine tekrar törpü işlemi yapılmalıdır. Törpü yapılarak parlatılması sağlanır.
tırnak protezi larınız canlandırıldıktan sonra; oje sürüp günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Bu işlem 1,5 saat sürebilir.
tırnak protezi uygulandıktan sonra; kendi tırnak uzama süresine bağlı olarak 1 ay süre içerisinde yenilenmesi gerekir. Yenilenme yapılmasının nedeni; dipten kendi tırnaklarınızın uzamasıdır. Bu yüzden tırnak merkezimizde tekrar dolgu maddeleri yapılarak yenilenmelidir.

Tırnak Protezi Nasıl Çıkartılır?

Tırnak protezi larından bir süre sonra sıkılan bayanlar olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda; yaptırdığınız tırnak protezi merkezine giderek yardım alabilirsiniz. Uygulama yaptıkları malzemelerin benzerleriyle rahat bir şekilde, Tırnak protezi ların yerinden çıkmasını sağlayabilirler. Tırnak protezi çıkarıldıktan sonra; tırnak yüzeyinde olan incelme kalıcı değildir. İncelen tırnak yüzeyi bir müddet sonra kendine gelecektir. Evde tırnak protezi çözmek ve çıkarmak çok zordur. Bu işlem için üretilen özel sıvılar vardır. Kendiniz bu tırnak protezi ları çıkarmaya kalkarsanız; kalıcı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tırnakların soyulmaması için bu müdahaleyi kendiniz yapmamalısınız tırnak protezi merkezinde yaptırmalısınız.
Tırnak Protezi Çeşitleri
Jel tırnak protezi; Bu yöntemde tırnağa jelimsi bir sıvı uygulanıyor. En çok tercih edilen ve en dayanıklı yöntemlerden biridir.
Bu jel sıvı üç kademe de uygulanıyor. İlk olarak sürülen jel sıvı tırnağı sabitlemek için kullanılıyor. İkinci olarak daha kıvamlı bir jel sürülüyor. Bu jel ile tırnağa şekil veriliyor. Son olarak sürülen jel ile tırnağa son bir rötuş yapılıyor. Bu son jel ile tırnak protezi daha ışıl ışıl görünüyor.
Akrilik tırnak protezi; Özel bir toz ve sıvı ile yapılan tırnak protezi uygulamasıdır. Bu uygulama çok doğal görünmemektedir. Tırnak ucuna plastik tırnak protezi yerleştirilip özel karışım ile tırnağın kalan kısmının doldurulması ile yapılır.

Tırnak Protezi Fiyat

Gerçekleştirildiği malzemeler ve uygulanan yöntemlerle tırnak protezi uygulamaları çok farklı biçimlerde yapılabilmektedir. En çok tercih edilen tırnak protezi çeşitleri akrilik tırnak protezi  ve jel tırnak protezi  lardır. Bu konuda onlarca seçenek önünüze serildiğinden hangisini seçip ne şekilde uygulatacağınıza karar vermenizin fazlaca zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Akrilikprotez  tırnak ile jel tırnak protezi farkı ne diye soracak olursanız da jel tırnağın daha doğal görünmesi diye yanıtlayabiliriz sorunuzu. tırnak protezi fiyatı ise salondan salona ve ürünün kalitesine göre jel tırnak protezi , akrilik tırnak protezi 200 ila 300 lira arasında değişkenlik gösterecektir. tırnak protezi yaptırırken  Tercihiniz Nail Stil olursa vereceğiniz tırnak protezi fiyatının  karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Tırnak protezi ataşehir,tırnak protezi bostancı,tırnak protezi maltepe,tırnak protezi kadiköy,tırnak protezi bağdatcaddesi,tırnak protezi cadde,tırnak protezi  suadiye,tırnak protezi fiyatı,tırnak protezi fiyati,tırnak protezi yapan,tırnak protezi fırsat,tırnak protezi fiyatları,tırnak protezi kampanya,tırnak protezi jel,tırnak protezi akrilik,Akrilik tırnak,Jel tırnak,Akrilik tırnak protezi,Jel tırnak protezi ,takma tırnak,tırnak protezi