Protez Tırnak Fiyatları Protez Tırnak Nedir

İstanbul Protez Tırnak Fırsatı,Uygulaması ,Protez Tırnak Nedir » Protez Tırnak Fiyatları Protez Tırnak Nedir
Protez Tırnak Fiyatları Protez Tırnak Nedir2018-09-27T21:16:37+00:00

Protez Tırnak Nedir?

Ülkemizde büyük şehirlerde yani metropol de yaşamakta olan bilinçli tüketici dediğimiz eğitimli, sosyal ve kültürel insanların tutkusudur bakımlı olmak. Kişisel bakımda tırnakların yeri çok büyüktür. Bu nedenle sağlıksız tırnaklar bakımlı insanın öz güvenini koruması için önem taşımaktadır. El ve ayaklarda tırnak yatağının bozukluğu, tırnak yeme rahatsızlığı, tırnak mantarı gibi sorunlar estetik görüntünün dışına çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü Protez tırnaktır.
Protez tırnak sadece ellerde değil ayak tırnaklarında da protez tırnak uygulanarak çok estetik mucizeler yaratmaktadır. Tırnaklardaki birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Protez tırnak tiplerine uygun tırnağa yapıştırılarak uygun boy ve şekil verilir. Protez tırnak yapıldıktan sonra törpülenir ve protez tırnak ne uygun şekil verilir, tırnak etleri besleyici tırnak eti yağı ile masaj yapılarak etkileyici bir görünüm elde edilir. Yaklaşık 1 saat süren bu işlem sonrası protez tırnak bakımı ayda bir defa gerçekleştirilir ve protez tırnak fiyatı ile de dikkat çekerek uzun bir süre rahatlık ile kullanılabilir.
Protez tırnak Türkiye de, Avrupa ülkelerinde olduğu kadar yaygın değildir. Son zamanlarda popülaritesi artmaktadır. En fazla ilgiyi, tırnaklarını uzatamayan fakat sürekli bakımlı olmak zorunda kalan çalışan kadın göstermektedir.
Giderek artan ilginin sonucu olarak protez tırnak uygulaması yapan salon sayısı artmaktadır.Bununla beraber protez tırnak fiyatı da değişkenlik göstermektedir. eğitimli ve uluslararası sertifikalı elamanların sayesinde estetik bir sanata dönüşmektedir. NAİL STİL protez tırnak merkezi ile sektörde çok sayıda eğitimli ve sertifikalı personel bu sanata kazandırılmaktadır.

PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI

Protez tırnak kendi tırnağının üzerine uygulanan uzun hazır tırnaklarıdır. protez tırnak ,asıl tırnağın üzerine bazı koruyucu maddeler kullanıldıktan sonra uygulanır. protez tırnak kadınlar için çok kullanışlı olup tırnak uzatamayan kadınların rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olmasını sağlar.
Kimler protez tırnak yaptırabilir:Özellik ile tırnak yeme problemi olanlar.
Kırılgan tırnaklara sahip olanlar.
Tırnak uzatmaya zaman ayıramayan çalışan kadınlar.
protez tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?
Protez tırnak; her el ve tırnak cinsine uygulanabilir.
Protez tırnak yaptıracak kişilere öncelikle tırnaklarının yapısında bir protez tırnak yerleştirilir. Fakat bu tırnak bütün yüzeye yapıştırılmaz. Uç kısmını kaplayacak şekilde uca doğru yapıştırılır.
Protez tırnak yapıştırıldıktan sonra; takılan tırnağın, kendi tırnağınızın seviyesinde törpülenmesi gerekir. Arada yükseklik farkı olmamalıdır. Yüzeyin eşit hale gelmesi gerekir.
Protez tırnak yüzeyi törpü ile eşitlendikten sonra akrilik kullanılır. Akrilik tırnak ve jel tırnak olmak üzere 2 çeşit uygulama vardır. Fakat en çok kullanılan jel tırnak işlemdir.
Tırnak yüzeyine akrilik protez tırnak uygulamasından sonra; pürüzlü bir hale gelir. Bu yüzden akrilik protez tırnak yüzeyine tekrar törpü işlemi yapılmalıdır. Törpü yapılarak parlatılması sağlanır.
Protez tırnak larınız canlandırıldıktan sonra; oje sürüp günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Bu işlem 1,5 saat sürebilir.
Protez tırnak uygulandıktan sonra; kendi tırnak uzama süresine bağlı olarak 1 ay süre içerisinde yenilenmesi gerekir. Yenilenme yapılmasının nedeni; dipten kendi tırnaklarınızın uzamasıdır. Bu yüzden tırnak merkezimizde tekrar dolgu maddeleri yapılarak yenilenmelidir.

Protez Tırnak Nasıl Çıkartılır?


Protez tırnaklarından bir süre sonra sıkılan bayanlar olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda; yaptırdığınız protez tırnak merkezine giderek yardım alabilirsiniz. Uygulama yaptıkları malzemelerin benzerleriyle rahat bir şekilde, Protez Tırnak ların yerinden çıkmasını sağlayabilirler. Protez tırnak çıkarıldıktan sonra; tırnak yüzeyinde olan incelme kalıcı değildir. İncelen tırnak yüzeyi bir müddet sonra kendine gelecektir. Evde protez tırnak çözmek ve çıkarmak çok zordur. Bu işlem için üretilen özel sıvılar vardır. Kendiniz bu protez tırnak ları çıkarmaya kalkarsanız; kalıcı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tırnakların soyulmaması için bu müdahaleyi kendiniz yapmamalısınız protez tırnak merkezinde yaptırmalısınız.

Protez tırnak Çeşitleri

Jel protez tırnak; Bu yöntemde tırnağa jelimsi bir sıvı uygulanıyor. En çok tercih edilen ve en dayanıklı yöntemlerden biridir.
Bu jel sıvı üç kademe de uygulanıyor. İlk olarak sürülen jel sıvı tırnağı sabitlemek için kullanılıyor. İkinci olarak daha kıvamlı bir jel sürülüyor. Bu jel ile tırnağa şekil veriliyor. Son olarak sürülen jel ile tırnağa son bir rötuş yapılıyor. Bu son jel ile protez tırnak daha ışıl ışıl görünüyor.
Akrilik protez tırnak; Özel bir toz ve sıvı ile yapılan protez tırnak uygulamasıdır. Bu uygulama çok doğal görünmemektedir. Tırnak ucuna plastik protez tırnak yerleştirilip özel karışım ile tırnağın kalan kısmının doldurulması ile yapılır.

Protez Tırnak Fiyatları

Gerçekleştirildiği malzemeler ve uygulanan yöntemlerle protez tırnak uygulamaları çok farklı biçimlerde yapılabilmektedir. En çok tercih edilen protez tırnak çeşitleri akrilik protez tırnak ve jel protez tırnak lardır. Bu konuda onlarca seçenek önünüze serildiğinden hangisini seçip ne şekilde uygulatacağınıza karar vermenizin fazlaca zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Akrilikprotez tırnak ile jel protez tırnak farkı ne diye soracak olursanız da jel tırnağın daha doğal görünmesi diye yanıtlayabiliriz sorunuzu. protez tırnak fiyatı ise salondan salona ve ürünün kalitesine göre jel protez tırnak , akrilik protez tırnak 200 ila 300 lira arasında değişkenlik gösterecektir. protez tırnak yaptırırken Tercihiniz Nail Stil olursa vereceğiniz protez tırnak fiyatının karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.