Siyah maske cilt sağlığı bakımından olumlu

İstanbul Protez Tırnak Fırsatı,Uygulaması ,Protez Tırnak Nedir » Blog » Kuaför » Siyah maske cilt sağlığı bakımından olumlu

Siyah maske cilt sağlığı bakımından olumlu

Black Mask Nedir?

Geçen yıl cilt bakımı ürünlerinden en çok dikkat çeken ve satışını en çok gerçekleştiren ürünlerden biri olan siyah maske idi, etkisi ve kadınlar tarafından çok sevilmesi nedeni ile hızla kendini duyurdu. Duyulduğu günden itibaren yoğun ilgi ile karşılaşan bu maske, içinde bulunan maddeler nedeniyle güzellik uzmanlarından yüksek not alıyor. Siyah maskenin cilt sağlığı bakımından olumlu bir etkiye sahip olmasından dolayı herkes tarafından tutulan bir ürün oldu. Bu sebeple bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Siyah Maske Nasıl Kullanılır?
Siyah maske cilt bakımında birden çok fayda sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu faydalar ile beraber kullanımı da oldukça basittir. Siyah maske öncelikle parmaklarınız ile veya fırçalarla ile yüze ince ince sürülerek uygulayabilirsiniz. Sonra 15 – 20 dakika arası yüzünüzde bekletin, daha sonra soyarak ve ılık su ile temizleyin. Temizledikten sonra dakikalar içerisinde etkisini göstereceksiniz. Siyah maskeyi sık sık kullanabilirsiniz sık kullanımlarda çok etkili yararını göreceksiniz.

|2017-07-22T17:43:15+00:00Temmuz 4, 2017|Kuaför|2 Yorum

  1. Narin 10 Aralık 2017 at 19:22 - Reply

    Bir ara çok araştırmıştım bu siyah maskeyi. Bir çok kişi gayet memnun kaldığını söylerken bazı kişilerde ise çeşitli alerjik reaksiyonlara sebep olduğunu okumuştum. Bu nedenle her ne kadar güvenli dense de biraz çekiniyorum. Zira burada kullanıp da gerçekten memnun kalanlar varsa yorum yazarlarsa sevinirim. Duruma göre kullanmaya karar vereceğim.

  2. Selda 10 Aralık 2017 at 20:51 - Reply

    Bir ara aldım ve yaklaşık iki ay kadar kullandım. Yüzümdeki yağları gayet güzel temizliyordu. Ama siyah noktalara aynı etkiyi gösterdiğini söyleyemem. Ya da cildimden dolayı bende bir işe yaramamış olabilir.

Bir yorum bırakın