Protez Tırnak ile Tırnaklara Yapılan Nail Art

İstanbul Protez Tırnak Fırsatı,Uygulaması ,Protez Tırnak Nedir » Blog » Kuaför » Protez Tırnak ile Tırnaklara Yapılan Nail Art

Protez Tırnak ile Tırnaklara Yapılan Nail Art

Protez Tırnak ile Tırnaklara Yapılan Nail Art

 

Kişisel bakımına özen gösteren bayanların sanatı parmaklarının ucuna taşıma şekline Nail Art diyoruz. Ancak her tırnak Nail Art için uygun büyüklük ve şekilde olmayabilir. Hatta çeşitli tırnak sorunları, size hiçbir zaman bu tür uygulamalar için fırsat vermeyebilir. Tam da bu noktada, dikkatleri çekecek olan protez tırnak, hem çok daha bakımlı ellere sahip olmanızı sağlıyor, hem de tırnak sorunlarınızın olduğu dönemlerde bir kurtarıcı oluyor. Evde uygulamanın mümkün olmasının yanı sıra size profesyonel bir hizmet sunan Nail Stil gibi merkezleri tercih edebilirsiniz. Son derece özenli ve bakımlı ellere sahip olmanın yanı sıra, tasarımı ile göz kamaştıran tırnaklara da sahip olabilirsiniz. Üstelik kolayca!

Protez tırnağın en güzel özelliği ise adeta sizin bir parçanız haline gelmesi ve fazlalık gibi hissettirmemesidir. Doğal hissettirdiği gibi doğal da görünür. Çeşitli kimyasallar ile temas ettirilmediği sürece, sizin uzun süreli kullanım vadeder. Çünkü ojeniz de kendi tırnaklarınıza oranla, protez tırnak üzerinde daha uzun süreli kalır. Kısacası, tam da yoğunluktan kendinize zaman ayıramayan, tırnak bakımı yapma fırsatı bulamayan hanımlara göre. Kullanımı son derece kolay ve dertsiz olmaktadır. Üstelik, müzik, dikiş gibi tırnakların yoğun olarak kullanıldığı işler yapıyor olsanız ile protez tırnağı tercih edebilirsiniz. Bu durum sizin için bir engel teşkil etmeyecektir.

Kırılgan tırnaklara sahip olan bayanlar ya da tırnak yeme problemi söz konusu olanlar ve de bakımlı ellere sahip olmaktan hoşlanıp tırnak uzatmaya zaman bulamayanlar, protez tırnak tercih ederek, dertsizce bakımlı olabilir, güzel elleri ile dikkat çekebilir. Bu noktada önemli olan ise profesyonellerden hizmet almaktır. Sertifikalı ve işinin uzmanı olan çalışma arkadaşları ile hem samimi hem de kaliteli bir hizmet veren Nail Stil, tırnaklarınıza eşsiz bir sanat vadediyor. Üstelik www.nailstil.com dan alabileceğiniz randevu ile bakım, şıklık, temizlik ve güzellik hepsi bir arada olacak. Tırnaklarınızın ne kadar da çok dikkat çektiğini gördüğünüzde farkı anlayacaktır. Yaşam kalitenizi artırmak, kendinize özen göstermek ve de kendi kıymetinizi bilmek emin olun ki çok önemli. Basit gibi görünen bu detaylar hayatınızı güzelleştirirken, size de kaliteli bir yaşam sunacaktır.

 

|2017-06-15T23:48:10+00:00Kasım 30, 2016|Kuaför|1 Comment

Bir Yorum

  1. Züleyha 10 Aralık 2017 at 21:26 - Reply

    Kendisi uzamış doğal bir tırnak olmadığı için ilk günler pek zor alışılıyor. Fakat alışma sürecini atlattıktan sonra kesinlikle takma tırnak gibi düşündürtmüyor. Size aitmiş gibi hissediyorsunuz.

Bir yorum bırakın