EVDE AĞDA NASIL HAZIRLANIR

EVDE AĞDA NASIL HAZIRLANIR

EVDE AĞDA NASIL HAZIRLANIR

 

Uzun zamandır ağda nasıl yapılır diye sorular geliyor. Bu istenmeyen tüylerin çözümü ağdadır ağda nasıl yapılır? Kadınların bakımlı olmak için çok yaptığı yöntem vardır. Protez tırnak, kalıcı oje, makyaj, cilt bakımı, istenmeyen tüyler gibi uygulamalar. En zoru ise tüylerden kurtulmaktır.

peki nasıl kurtulacağız bu tüylerden? Vücutta belli bölgelerde (bacak, koltuk altı, kollar, bikini bölgesi)bu tüylerden kurtulmak için çözümler ararız bunlardan biridir ağda. Teknoloji ile birlikte istenmeyen tüyler içinde çeşitli çözümler getirdi, krem, lazer epilasyon  gibi fakat en etkili uzun süre çözüm üreteni ve uygun fiyatı ile ağda. Hazır ağda kullanmak istemiyorsanız evde ağda yapabilirsiniz. Evde ağda için ¼ bardak limon ya da sirke,1/2 bardak su,3 su bardağı toz şeker bu ihtiyaç listesini hazırladıktan sonra orta boy bir tencerenin içine toz şekeri ve suyu koyun ve orta derece ateş ile ısıtın. Şekerler eriyinceye kadar karıştırınız. Sonra sirke veya limon suyu ilave ederek karıştırınız, bu karışım 20 dk. Sonra ağda kıvamında olacaktır. Oluşuncaya kadar sürekli olarak karıştırmaya devam edilmeli, kıvama geldikten sonra başka bir kaba alarak soğumasını bekleyiniz ve hazır. Dilediğiniz zaman ısıtarak evde kullanabilirsiniz.

|2017-06-15T23:56:04+00:00Kasım 23, 2016|Kuaför|2 Yorum

  1. Melis 10 Aralık 2017 at 20:01 - Reply

    Bir defasında çok acil bir şekilde ağda yapmam gerekti. Fakat evde ağda bulunmuyordu malesef. İnternetten buna benzer bir tarif bulup hazırlamıştım daha önce. Ama sizin tarifiniz gerçekten daha iyi kolay gibi görünüyor. İhtiyaç halinde deneyeceğim.

  2. Pelin 10 Aralık 2017 at 22:18 - Reply

    Genelde ağdalarımı her zamana hazır alırım. Bir arkadaşım bu şekilde kendisi elde hazırladığını söylemişti. Acaba bu şekilde hazırladığımız ağda hazır ağdalar gibi etkili oluyor mu?

Bir yorum bırakın