Kuaför2018-09-07T17:56:58+00:00

Randevu Al

 

SAÇLARINIZ DAHA GÜR VE ÇOK DOĞAL GÖRÜNECEK

Saçların daha gür ve daha yoğun görünmesini sağlayan bir saç uzatma yöntemi olan kaynak saç uygulaması kısa saçlara dahi uygulanabilir ve böylece kısa saçlar da kısa kaynaklarla daha yoğun ve gür görünebilir.

Ayrıca saç uzatmak isterken yanlardan boy farkı oluşmasına karşı da daha düzgün ve düzeni bir görüntü elde etmek üzere etkili bir destekleyicidir.

Kaynak saç uygulamaları saçını kimyasal boyalarla renklendirmek istemeyenler için güzel ve etkili bir alternatiftir.

Eskiden beri kullanılan çeşitli kaynak yöntemleri vardır ve mikro-kaynak ise bunların en yenisidir. Modern bir teknik olarak mikro kaynak saç renklendirme küçük tutamlar halinde uygulanan bir yöntemdir; sağlıklı ve daha konforlu oluşuyla tercih edilmektedir.

Kaynak saç uygulama konusunda en önemli nokta ise kuaför seçiminizi dikkatli yapmaktır. Kuaförünüzdeki hizmet verenlerin uzman ve deneyimi olmaları, gerek sağlığınız gerekse en güzel sonuçları almanız için fazlasıyla önemlidir. Çünkü kuaförünüzdeki uzmanlar kaynak saç ile ilgili genel şikâyetleri yaşamamanız için saçınızın kalınlığı, sağlık durumu ve rengi gibi unsurlara dikkat ederek tercihlerinizi belirler.

Nail stil 15 yıllık kuaförlük deneyimi ve eğitimli uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Biz İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Çünkü bilmekteyizki, bir işi ancak çok sevdiğinizde başarılı olursunuz. İşimiz’de daha iyisini yapmak için sürekli araştırarak çalışıyoruz. Uluslararası alanlarda aldığımız eğitimlerle daha da güçleniyoruz.

Gücünüzü ekip ruhumuzdan ve ekip tecrübemizden almaktayız. İstemek başarmanın yarısıdır. Her zaman daha iyisini yapacak ve bunun için çalışacağız Hedef en yüksek kalitede müşteri memnuniyetidir.