Kaş Kontürü

Ana Sayfa » Kaş Kontürü
Kaş Kontürü2019-04-15T19:18:13+03:00

Kaş kontürü; ağrısız ve hızlı bir işlem olduğu için günümüzde sıkça tercih ediliyor. Kaş kontüründe mikro-pigmentler deri altına yerleştiriliyor. Bu işlem, tek seferlik iğneler kullanılarak steril bir ortamda gerçekleştiriliyor. Günümüzde çoğu kadının güzellik sırrı haline gelen kalıcı kaş kontüründe kullanılan ürünler genellikle bitki özlüdür. Kullanılan bütün ürünler bitkisel olduğu için, alerjik herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Dövmeden farkı da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Bitkisel olduğundan dolayı, bir zaman sonra azaltır ve silinir. Zamanla yenileme ve rötuş işlemi gerektirmektedir.

Günün Her Saati Canlı Bir Görünüm İçin

Günün her saati, her ortamda makyajlı geziyormuş gibi doğal ve canlı bir görünüme sahip olarak bakımlı görünmek bu kaş kontürü tekniğiyle mümkün hale geliyor. Nail Stil uzmanları tarafından sizlere, doğal kaş renginize ve cilt tonunuza en uygun biçimde kalıcı kaş kontürü makyajı uygulanmaktadır. Yüzünüz bu makyajların ardından arzuladığınız gibi canlı görünür.

Kaş Kontürü Nasıl Yapılır? (Microblading)

Kalıcı kaş kontürü ya da diğer bir ismiyle microblading; dökülmüş, seyrek ve hoş görünmekten uzaklaşarak güzelliğe gölge düşüren kaşlardan kurtulmak için yapılır. Microblading 3d Kıl Tekniği Kalıcı Kaş son yılların en gözde uygulamalarından biri haline dönüştü. Microblading; tek kullanımlık olan iğnelerin yardımıyla yapılıyor. Bu iğnelerin yardımıyla, derinin alt kısımlarına boya enjekte ediliyor. Kaşın altından deri kısma boyalar enjekte ediliyor. Kullanılan boyalar tümüyle bitki köklerinden üretiliyor. Kimyasal maddeler içermeyen bu uygulama, sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmıyor. Mikroblading uygulamasının ardından aynaya bakıldığı zaman kaşların normal kaşlardan çok büyük bir renk ve görünüş farkının olmadığı da ortaya çıkıyor. Yapılan bu işlemde bitkisel ürünler kullanıldığı için yüzünüzde oldukça doğal duruyor.

Microblading İşlemi Nasıl Uygulanıyor?​​​​​​​

Microblading uygulamasında, kişilerin yüz güzelliğini ön plana en iyi şekilde çıkarabilecek kaş şekli, yüz tipine uygun olarak çiziliyor. Kaş şeklinin çizilmesinin ardından tek bir defaya mahsus şekilde kullanılan daha önce kullanılmamış olan çoklu iğneler kullanılıyor. Doğal renkteki bu boyalar epidermis ismi verilen en üstte bulunan deri katmanına enjekte ediliyor. Deriye doğal bir görünüm veren madde, ilk haftasında normal kaştan biraz daha koyu görünüyor. Bir haftanın sonunda kendi doğal rengini alıyor. Bu seanslar esnasında deri uyuşturuluyor, uygulanan kişi herhangi bir ağrı ya da acı hissetmiyor.

Kimler Microblading Yaptırabilir?

Kaşlarının dökülmesinden rahatsız olan, bu dökülmelerde dolayı şekilleri bozulan ya da seyrek kaşlarını değiştirmek istiyorsanız bu uygulamayı aklınızda soru işareti kalmadan tercih edebilirsiniz. Kanama bozukluğu, pıhtılaşma, şeker hastalığı yaşayanların ve hamilelerin söz konusu olan bu uygulamalardan uzak durması gerekmektedir. Bu uygulamaların esnasında; kimyasal maddenin içermemesine, sağlığa tehdit olacak boyaların kullanılmamasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle konusunda profesyonel ve eğitimli kişilerin uygulama yapması gerekir. Nail Stil olarak bizler de, bu uygulamayı sürdürmekteyiz.

Nail Stil İle Güzellik

Nail Stil olarak bizler de, tırnak protezi ve ipek kirpikle beraber; kaş kontürü işlemlerine devam etmekteyiz. Uygulama esnasında sağlığı tehdit eden hiçbir kimyasal madde kullanmamaktayız. Kaş kontürünün kalıcılık süresi, cilt tipine göre değişiyor. Bu nedenle merkezimiz tarafından kalıcılığıyla ilgili net bir süre garanti edilemiyor.

Randevu Al

Son Yazılar

Kaş Kontürü
5 (100%) 1 vote

Randevu Al

× WhatsApp