Kalıcı oje fiyatları,kalıcı oje uygulaması ve yapılışı

İstanbul Protez Tırnak Fırsatı,Uygulaması ,Protez Tırnak Nedir » Blog » Kalıcı Oje » Kalıcı oje fiyatları,kalıcı oje uygulaması ve yapılışı

Kalıcı oje fiyatları,kalıcı oje uygulaması ve yapılışı

                      KALICI OJE

Kadınlar olarak en önem verdiğimiz yerlerimizin başında gelen tırnaklarımızın her daim bakımlı ve şık olmasını, sürülen ojenin kısa zamanda çıkıp parlaklığını kaybetmemesini istiyorsak tırnaklarımıza kalıcı oje sürdürmek biz kadınlar için en iyi alternatif olacaktır. Klasik olarak kullandığımız ojeler çok kolay soyulur ve bu durum çok kötü bir görüntü yaratmakla beraber dışarıdan bizim için bakımsız gibi bir algı yaratır. Siz de bu dertten muzdaripseniz ve uzun süre ojenizin rengini değiştirememeyi dert etmiyorsanız kalıcı oje tam size göre.

 

                 Kalıcı oje nasıl yapılır?

 

Kalıcı oje ise klasik ojeye göre kısa sürede matlaşıp soyulmaz. Klasik ojeler gibi kurumasını beklemek durumunda da kalmayız. Kalıcı ojenizi arzu ettiğiniz renkte de yaptırılabilirsiniz. Kalıcı oje uygulaması makineler kullanılarak uygulanır. Kuruması otuz saniye sürer. Tırnaklarınızın tamamına işlemin uygulanması 30 dakika sürer. Kalıcı oje yaklaşık 21 gün boyunca ilk andaki canlılığını korur ve herhangi bir yıpranma olmaz. Tırnaklarınız kalıcı oje sayesinde pürüzsüz mükemmelliğe kavuşur.

 

                Kalıcı oje nerede yapılır?

 

Kalıcı oje kuaför salonları ve güzellik merkezlerinde bu alanda kendini yetiştirmiş profesyonellere yaptırılabilir. Kalıcı oje işlemi özel olarak makineyle gerçekleştirildiğinden evde veya profesyonel olmayan birine kalıcı oje işlemi uygulatmak sakıncalı, riskli ve çoğu zaman mümkün değildir.

 

                    Kalıcı oje fiyatları

 

Kalıcı oje uygulamasının fiyatları kalıcı oje yaptıracağınız yerden yere değişmekle birlikte kalıcı oje uygulaması genellikle  elli ila yüz  lira arasında bir rakama gerçekleştirilmektedir. Biz de Nail Stil olarak en uygun rakama en mükemmel sonucu verecek kalıcı oje uygulamasını gerçekleştirmek ve kalıcı oje sayesinde güzelliğinize güzellik eklemek için sizi Nail Stil’e bekliyoruz.

 

 

|2018-01-15T11:39:06+00:00Haziran 7, 2017|Kalıcı Oje|1 Comment

Bir Yorum

  1. Zeynep 10 Aralık 2017 at 21:42 - Reply

    Üç dört yıldır düzenli bir şekilde yaptırıyorum. El tırnaklarım da pek kalmıyor kısa sürede uzadığı için ve kısa süre sonra sildirmek zorunda kalıyorum. Fakat ayak tırnaklarım da hiç sorun olmadan iki ay kadar rahatlıkla kullanabiliyorum. Sürekli oje sürmekle uğraşmaktan sıkılan herkes yaptırabilir.

Bir yorum bırakın