Kalıcı Oje

Ana Sayfa » Kalıcı Oje » Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Bayanların kişisel bakımlarında en çok zaman harcadıkları yer tırnaklarıdır. El ve ayak tırnakları bayan görünümünde önem taşır. Bakımlı ve temiz tırnak görünümü için oje kullanan bayanlar, ojelerin sürtünme ve aşınma gibi nedenlerle kötü bir görünüme ulaşmasına karşı önlem alabilirler. Bayanlar sürekli olarak oje sürüp, tekrar çıkarmak yerine kalıcı oje kullanarak uzun süre oje uygulamasını yapmak zorunda kalmayacaktır. Doğal görünümlü ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen bayanlar tırnakları için bu mükemmel uygulamayı tercih edebilirler.

Kalıcı Oje Kullanımının Gerekliliği

Yüz, saç ve vücut bakımlarında gerekli özen ve hassasiyeti gösteren bayanların tırnak görünümüne de verdiği önem büyüktür. Estetik bir görünüm için bakımlı tırnakların varlığı ön plana çıkar. Bayanların estetik görünüm sağlayabilmek için uzun bir süre vaktini alan tırnak bakımı, kalıcı oje kullanımı ile hiç vakit almayarak her an bakımlı el görüntüsü sağlıyor. Her gün oje yenilemek yerine naturel bir tırnak rengi seçiliyor ve sürekli estetik bir el görünümü sağlanıyor. Bu işlem kolay olduğu kadar da modern bir işlem olarak karşımıza çıkıyor.

Tırnak Bakımında Kalıcı Oje Tekniği

Oje kullanımı el ve ayak görüntüsünü büyük oranda etkiler. Ancak ojeler sürüldüğü gün dahi parlak ve canlı görünümünü kaybederek mat ve pürüzlü bir görünüme sahip olabilir. Bu durumu yaşayan bayanlar için bu sıkıntılı bir durumdur. Estetik ve hijyenik görüneyim derken daha kötü bir görünüm oluşmasına engel olamazlar. İş anında sürekli oje tazeleme işlemi yapamadıkları için ise o günü o şekilde geçirmek zorunda kalırlar. Fakat kalıcı oje de bu durum söz konusu değildir. Kuaför veya güzellik salonlarında bu işlemi uygulayan profesyönel makyözler ile en bakımlı ve zarif tırnaklara sahip olabilirler. Mükemmeliyetçi yapıda olan tüm bayanlar için önerilen bu hizmet en modern yöntemlerle ve en çok tercih edilen renklerle uygulanmakta ve uzun süre canlı tırnak rengine sahip olmayı sağlamaktadır.

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje tekniği yaklaşık otuz dakikalık bir işlemdir. İşlemde önce tırnak üzerindeki ölü deri ve çıkıntılar temizlenir. Özel tırnak temizleyici makineler kullanılan işlemde, tırnak üzerinde yer alan ve estetik görünümü bozan tüm detaylar sağlık şartlarına uygun olarak ortadan kaldırılır. Tırnak için manikür işlemi tamamlandıktan sonra her tırnağa farklı bir pamuk kullanılmak suretiyle prep işlemi yapılır ve tırnakların nemleri alınır. Tırnak nemi alım işlemi sonrasında ojenin tırnağa yapışmasını sağlamak için ince bir katman halinde yapıştırıcı sürülür bu işlem fuse işlemidir. Tırnak uçlarına base coat işlemi uygulanır ve tırnakların lekelenmesi ve sürtünme sonrasında kavlaması önlenir. En son olarak oje 2 tabaka halinde sürülür. Tırnak için son rutüşlar yapılır ve işlem tamamlanmış olur.

Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı oje el ve ayak tırnaklarına uygulanan özel bir işlemdir. İşlem sonunda uzun bir süre kullanım sağlanır ve tırnaklar hoş bir görünüme sahip olur. Kalıcı oje fiyatları el ve ayak tırnaklarına göre farklı fiyatlı olur. Tırnaklarda kalıcı bir bakım ve ayrıcalıklı bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için kalıcı oje kullanmak özel ve ideal bir tercihtir.

Rate this post

Bir önceki yazımız olan French Oje başlıklı makalemizde French Oje ve French Oje İşlemi hakkında bilgiler verilmektedir.

2019-03-05T14:44:41+03:00Kalıcı Oje|0 Yorum

Bir yorum bırakın

Randevu Al

× WhatsApp