Kalıcı Oje2018-09-17T15:15:28+00:00

Randevu Al

EL AYAK KALICI OJE

KALICI OJE

Kadınlar olarak en önem verdiğimiz yerlerimizin başında gelen tırnaklarımızın her daim bakımlı ve şık olmasını, sürülen ojenin kısa zamanda çıkıp parlaklığını kaybetmemesini istiyorsak tırnaklarımıza kalıcı oje sürdürmek biz kadınlar için en iyi alternatif olacaktır. Klasik olarak kullandığımız ojeler çok kolay soyulur ve bu durum çok kötü bir görüntü yaratmakla beraber dışarıdan bizim için bakımsız gibi bir algı yaratır. Siz de bu dertten muzdaripseniz ve uzun süre ojenizin rengini değiştirememeyi dert etmiyorsanız kalıcı oje tam size göre.Kalıcı oje nasıl yapılır? Kalıcı oje ise klasik ojeye göre kısa sürede matlaşıp soyulmaz. Klasik ojeler gibi kurumasını beklemek durumunda da kalmayız. Kalıcı ojenizi arzu ettiğiniz renkte de yaptırılabilirsiniz. Kalıcı oje uygulaması makineler kullanılarak uygulanır. Kuruması otuz saniye sürer. Tırnaklarınızın tamamına işlemin uygulanması 30 dakika sürer. Kalıcı oje yaklaşık 21 gün boyunca ilk andaki canlılığını korur ve herhangi bir yıpranma olmaz. Tırnaklarınız kalıcı oje sayesinde pürüzsüz mükemmelliğe kavuşur.Kalıcı oje nerede yapılır?Kalıcı oje kuaför salonları ve güzellik merkezlerinde bu alanda kendini yetiştirmiş profesyonellere yaptırılabilir. Kalıcı oje işlemi özel olarak makineyle gerçekleştirildiğinden evde veya profesyonel olmayan birine kalıcı oje işlemi uygulatmak sakıncalı, riskli ve çoğu zaman mümkün değildir.Kalıcı oje fiyatlarıKalıcı oje uygulamasının fiyatları kalıcı oje yaptıracağınız yerden yere değişmekle birlikte kalıcı oje uygulaması genellikle  elli ila yüz  lira arasında bir rakama gerçekleştirilmektedir. Biz de Nail Stil olarak en uygun rakama en mükemmel sonucu verecek kalıcı oje uygulamasını gerçekleştirmek ve kalıcı oje sayesinde güzelliğinize güzellik eklemek için sizi Nail Stil’e bekliyoruz.

Kalıcı oje, uygulamak profesyonellik gerektiren bir işlemdir.

KALICI OJE UYGULAMASI:

Kalıcı oje, uygulamak profesyonellik gerektiren bir işlemdir.Kalıcı oje uygulaması 6 aşamalı bir sistemdir,doğru sonucun elde edilebilmesi için dikkatle bu 6 aşamanın uygulaması gereklidir.Kalıcı oje uygulamasından önce tırnak yüzeyinin hazırlanması çok önemlidir.Tırnak yüzeyindeki ölü derilerin ve tırnak etleri temizlenmeli ve bir tırnak eti itici ile itilmelidir.Manikür sonrasında ince Giritli bir buffer ile tırnak yüzeyinin parlaklığı alınmalıdır ve ortaya çıkan yoz temizlenmelidir.

  1. ADIM:PREP, manikür sırasında tırnağa hapsolan nem alarak tırnağı kurutur.Tüm tırnak yüzeyine sürülür,kısa sürede havada kurur.
  2. ADIM: FUSE,tırnağın yağını alır ve ojenin yapışkanlığını artırır.Çok güçlü bir etkisi vardır,tüm tırnak yüzeyine çok az bir miktarda sürülür. Havada kurur.
  3. ADIM: BASE COAT,alt katman,tüm tırnak yüzeyine ve uçlarına çok ince bir katman halinde sürülür,tırnağın lekelenmesini önler. LED makinede 30 sn. de UV ‘de ise 120 sn. de kurur.
  4. ADIM:KALICI OJE,tüm tırnak yüzeyine ince bir katman halinde sürülür,tırnak ucu kapatılır ve LED makinede 30 sn.,UV makinede 120 sn. kurutulur.işlem 2.kat oje sürülerek tekrarlanır.İkinci katmanda renk kendini çok daha iyi gösterecektir.
  5. ADIM: TOP COAT,üst katman, tüm tırnak yüzeyinde çok ince bir katman olarak sürülür ve tırnak ucu kapatılır.LED makinede 30 sn. UV makinede 120 sn. kurutulur.Tırnak yüzeyinin dış etkilere karşı bir zırh gibi korur ve son ana kadar parlak kalmasını sağlar.
  6. ADIM:YÜZEY TEMİZLEYİCİ,ojenin yapışkanlığını almak için bir pamuk üzerine bir miktar yüzey temizleyici dökülür ve her bir tırnak yüzeyi silinir.Her bir tırnak için farklı bir pamuk kullanılması önerilir. Son  olarak kuruyan tırnak etlerini nemlendirmek ve ojeyi parlatmak için her bir tırnak yüzeyine bir pamuk vasıtası ile TIRNAK ETİ YAĞI ile masaj yapılması önerilir.

KALICI OJE ÇIKARMA İŞLEMİ:

Üst katman,tırnak yüzeyini güçlü bir zırh gibi koruduğu için çıkarma işlemini kolaylaştırmak amacı ile tırnak yüzeyi bir törpü vasıtası ile törpülenir.Bir parça pamuk üzerine bol miktarda kalıcı oje çıkartıcı solisyon dökülür,tırnak yüzeyine yerleştirilerek bir parça aliminyum folyo ile sarılır,8-10 dk bekledikten sonra kalkmayan kısımlar hahif bir darbe ile temizlenebilir.