Kalıcı Oje

Ana Sayfa » Kalıcı Oje
Kalıcı Oje2019-04-15T18:55:20+03:00

Kişisel bakım içerisinde en fazla sürenin harcandığı yer tırnaklardır. El ve ayak tırnaklara manikür uygulanması ve oje sürülmesi zaman almaktadır. Ojelerin sürekli soyulması yada parlaklığını kaybetmesi ise en çok şikayet edilen konular arasında yer almaktadır. Her gün sürekli oje tazelememek için ojenin kalıcı olarak yaptırılması iyi bir çözüm olacaktır.

Kalıcı Oje Nedir?

Tırnakların her daim bakımlı ve şık görünmesi için aynı zamanda ojenin parlaklığını kaybetmemesi için kalıcı olarak yapılan işleme kalıcı oje denir. Ojelerin çok çabuk soyulması ve kötü bir görüntü oluşturmasından rahatsızsanız bu uygulama size göre. Uzun süre oje renginin değişmesi sizin için önemli değilse bu uygulamayı gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Biz de bu işlemi çok dikkatli ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Nasıl Yapılır?

Arzu edilen renge göre kalıcı ojenizi yapıyoruz. Modern makineler ile işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Uygulama için makineleri kullanıyoruz ve tırnaklarınızın tamamına sadece 30 dakika içerisinde istediğiniz renkte oje uygulaması yapıyoruz. Bunun yanı sıra yaklaşık 21 gün ojeleriniz ilk andaki gibi canlı kalır ve yıpranma olmaz. Pürüzsüz mükemmelliğe kavuşur ve uygulama esnasında kuruması sadece otuz saniye sürer.

Nerede Yapılır?

Kuaför salonları ve güzellik merkezleri aracılığı ile profesyonel kişilere yaptırılabilir. Özel olarak makine kullanımında kesinlikle profesyonel kişilerin yapması uygundur. Aksi taktirde sakıncalı ve riskli olabilir. Uygulamanın fiyatları yaptıracağınız yere göre değişiklik göstermektedir. Biz de Nail Stil olarak uygun fiyatlarla en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Uygulamanın detayları için www.nailstil.com sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Uygulama Aşamaları

Kalıcı ojenin uygulanması 6 aşamalı bir sistemden oluşmaktadır. Doğru ve en iyi sonuca ulaşmak için bu aşamaların dikkatli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Uygulamaya başlamadan önce tırnak yüzeyinin işleme hazır hale getirilmesi çok önemlidir. Tırnak yüzeyindeki ölü deriler ve tırnak etleri temizlenmelidir. Manikür işleminden sonra Giritli bir buffer yardımıyla tırnak yüzeyinin parlaklığı alınmalıdır. Biz de Nail Stil olarak bu işlemi uygulama aşamalarına dikkat ederek profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

1.Adım: Prep, manikür sırasında tırnağın içerisinde kalan nemi alarak tırnağın kurumasını sağlar. Tüm tırnak yüzeyine sürülerek tırnağın kuruması sağlanır.

2.Adım: Fuse, tırnak yağını alır ve ojenin daha yapışkan olmasını sağlar. Güçlü bir etkiye sahiptir ve tüm tırnak yüzeyine az miktarda uygulanır.

3.Adım: Base Coat, tırnağın lekelenmesini önler ve tüm tırnak yüzeyine ve uçlarına ince bir katman olacak şekilde sürülür.

4.Adım: Kalıcı Ojenin sürülmesi aşamasıdır. İnce bir katman halinde tırnak yüzeyine sürülür ve tırnak uçları kapatılır. 2.katman da sürülerek tamamlanır. Oje rengi daha belli olacaktır.

5.Adım: Top Coat, ince bir katman halinde sürülür ve tırnak ucu kapatılır. Tırnak yüzeyini dış etkenlere karşı korur ve parlaklık verir.

6.Adım: Yüzey Temizleyici, tırnak yüzeyi silinir. Her bir tırnakta farklı pamuk ile işlem gerçekleştirilir.

Çıkarma İşlemi

Çıkarma işleminin kolay olması için tırnak yüzeyi törpü ile törpülenir. Pamuk üzerine çok bol olacak şekilde oje çıkartıcı solüsyon dökülür ve tırnak yüzeyi alüminyum folyo ile sarılır. 8-10 dakikalık bekleme süresinin ardından temizlenme işlemi yapılır.

Randevu Al

Son Yazılar

Kalıcı Oje
5 (100%) 3 votes

Randevu Al

× WhatsApp