Kalıcı Oje İşlemleri Nelerdir?

Ana Sayfa » Kalıcı Oje »  Kalıcı Oje İşlemleri Nelerdir?

 Kalıcı Oje İşlemleri Nelerdir?

Tırnak bakımı ve güzelliği için uygulanan bir yöntem olan oje, zamanla çıkmakta ve dökülebilmektedir. Bu tür durumlarda kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Günlük yaşamda aynı renklerde oje kullanan, çok sık renk değişikliği yapmayan kadınlar için kalıcı oje uygulaması geliştirilmiştir. Bu uygulama ile, tırnaktaki ojenin deforme olmadan, uzun süreli kalıcılık sağlanarak kullanılmasına olanak sunmaktadır.

 Kalıcı Ojenin Avantajları Nelerdir?

Günlük yaşamda bakımlı gözükmek isteyen kadınlar, farklı ihtiyaçlardan dolayı güzellik salonları ve kuaförlerde bulunmakta, zamanlarını bu ortamlarda harcamaktadır. Manikür, pedikür gibi uygulamalar da bu ihtiyaçlardan birisidir. Bu nokta da kalıcı oje kullanımı ile uzun süreli bakımlı tırnaklara sahip olarak, zamandan tasarruf etmek mümkündür.

Uzun süreli kullanımı ile, bakımlı olmayı seven, meslekleri gereği dış görünümlerine önem vermek durumunda olan kadınlar, oldukça rahat kullanımı olan bu uygulama ile ojenin deforme derdinden kurtulmaktadır. Bu uygulama ile sık sık oje silme, yeniden sürme işlemlerine gerek kalmadan bakımlı ellere sahip olmanın rahatlığı sunulmaktadır.

Kalıcı ojenin kullanılması ile, tırnak yeme alışkanlığı olan kadınların bu alışkanlıklarından vazgeçtikleri de görülebilmektedir.

 Uygulama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalıcı ojenin uygulanması için titiz, tecrübeli, güvenilir bir güzellik salonu tercih edilmelidir. Burada uygulamanın yanı sıra, müşteriler merak ettikleri her konuda detaylı bilgi alabilmekte, kullanım hakkında bilinmesi gereken bütün hususlarda destek verilmektedir.

Bu uygulamanın farkı, UV tekniğinin kullanılmasıdır. UV tekniği ile, oje daha hızlı bir şekilde kurutulmakta, beklemeye gerek kalmadan zamandan tasarruf sağlamaktadır. Uygulama sonrasında yaklaşık 2 hafta kadar sorunsuz bir kullanım söz konusudur. Sonrasında ise, uzayan tırnaklar için tekrar güzellik merkezine başvurulması gerekmektedir. Kalıcı ojenin kullanımına devam edilmesi veya çıkarılması işlemleri yine burada yapılan bir işlemdir.

 

 Kalıcı Oje İşlemleri Nelerdir?
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Ayak Kokusunun Nedenleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2018-10-25T15:39:44+03:00Kalıcı Oje|0 Yorum

Bir yorum bırakın

Randevu Al

× WhatsApp