Kalıcı Makyaj Kaş Kontürü Dudak Kontürü Eyeliner

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kalıcı Makyaj
Kalıcı makyaj veya daha doğru ismi ile “MİKRO PİGMENT UYGULAMASI” mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gereklidir, ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümü korur. Daha çok kozmetik dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir. Şekil bozuklukları giderilebilir. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılabilir.
Kaş Kontürü
Kozmetik olarak kaş bölgesini yeniden yaratmak ya da o bölgeyi doldurmak için kullanılır. Seyrek kaşların araları doldurulur. Yapılacak uygulama ile bozuk kaş şekli düzeltilebilir, düşük kaşlar kaldırılabilir, tıbbı nedenler ile dökülmüş kaşların yerine yeni kaş tasarlanabilir veya seyrek kaşların araları doldurulabilir. Kaşların uç kısımlarınının aşağıya doğru sarkması kişiyi göründüğünden daha yaşlı ve yorgun gösterir. Bu durumda kaşınızı hiçbir estetik operayon olmadan yukarıya çekerek en az 6 yaş daha gençleştirmesini ve daha estetik yüz hatlarına sahip olmanızı sağlayabilir. Kalıcı Makyaj ilk yapıldığında size olması gerekenden daha koyu, dolayısıyla da kalın gelebilir. Fakat kısa sürede bu durum değişir, cilt kendini yeniler ve pigmentler doğal bir görünüme kavuşur. Makyajın iyileşip naturalleşmesi 5 gün sonra kendini belli eder 15 gün sonra da son bulur. Bu makyaj sayesinde kaşınızda istediğiniz her türlü değişiklikleri yapabilirsiniz.
Dudak Kontürü
Belirgin ve düzgün bir dudak kontürüne sahip dudaklar, yüzünüzdeki anlamı ve canlılığı doğrudan etkileyen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolgun ve belirgin dudaklar her zaman gençliğin, canlılığın simgesi olarak görülmüş olduğundan, bayanların büyük bir çoğunluğu, çeşitli sebepler ile dolgunluğunu yitirmiş olan dudaklarını eski haline döndürmek için kalıcı makyaj uygulamalarını tercihetmektedirler. Aslında kalıcı makyaj uygulamalarının yarı kalıcı olduklarını söyleyebilmek mümkündür.Dudak kontürü ve dudak için renklendirmek için yapılan kalıcı makyaj uygulamaları genellikle 2-3 yıl boyunca kalıcılığını korumaktadırlar.
Eyeliner
Kalıcı makyaj ile kısa eyeliner uygulaması sayesinde, hergün eyeliner çekmenize ve gün içerisinde sürekli olarak yenilemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman kısa eyeliner’ın kuyruğunu biraz daha uzatarak kullanabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Protez Tırnak