Full Uygulama İpek Kirpik Fiyatı 150 tl

Ana Sayfa » Full Uygulama İpek Kirpik Fiyatı 150 tl
Full Uygulama İpek Kirpik Fiyatı 150 tl2019-06-22T16:20:15+03:00

Bakışları daha derin göstermek ve kirpiklere makyaj uygulamasına gerek duyulmadan kirpikleri dolgun göstermenin tek yolu İpek kirpik uygulamasıdır. Bakışlara anlam katmanın belki de en etkili yoludur. Güzellik salonumuzda başta ipek kirpik uygulaması olmak üzere bir çok bakım işlemi yapılmaktadır. Hijyen konusunda çok ciddi çalışarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Uygulanır

İpek kirpik uygulaması için öncelikle salonumuzu arayarak veya internet sitemizi ziyaret ederek randevu almanız gerekir. Daha sonra var olan kirpiklerinize en uygun kirpik seçimi yapılır. Kullanılan yapıştırıcı kimyasal içermeyen ve göze zarar vermeyen yapıştırıcıdır. Seçilen kirpikler tamamen hijyenik şartlarda teker teker uygulanır. Kirpik uygulaması öncesi gözde makyaj olmaması önemlidir. Takılan kirpiklerin sentetik değil tamamen saf ipekten üretilmiş olması gerekir. İpek kirpik uygulaması yaptıracak iseniz mutlaka detaylı bir araştırma içine gitmeniz gerekir. Salonumuzu arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

İpek Kirpik Uygulaması Yapılırken Acıyor mu?

İpek kirpik uygulaması yapılırken acı olmaz. İpek kirpikler normal kirpik köklerine değil tamamen farklı yerlere yapıştırılır. Uzun süren bir işlem olduğu için gözlerde biraz hassasiyet oluşabilir, onun dışında ağrı, yanma, batma, gözlerde sulanma olmaz. Salonumuzda titizlikle yapılan ipek kirpik uygulaması ile kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

İpek Kirpiğin Bakımı Nasıl Olur

İpek kirpik uygulaması sonrası size neler yapmanız ve neler yapmamanız hakkında bilgi veriyoruz. Yüzünüzü yıkarken gözlerinizi bastırarak yıkamayın. Saf su ile temizlemek en sağlıklı olanıdır. Makyaj yapmanıza gerek kalmaz. Göz üzerine yapacağınız makyaj da kesinlikle makyaj temizleme olarak yağ bazlı çözücü kullanmayın. Uzmanımız sizi kirpik bakımı için çağırdığı zaman mutlaka gelin ve bakımınızı yaptırın. Her yerde veya her kuaför salonunda uygulamayı kesinlikle yaptırmayın. Seçilen malzemeler Çin malı olduğu gibi steril şartlar sağlanmayarak işlem yapılır, buda göz enfeksiyonlarına neden olur. Salonumuz sağlık konusunda oldukça hassas olup hijyen ve kullanılan malzeme kalitesini en ön planda tutar. İpek kirpik uygulaması sonrası kirpiklerin karışmaması için her gün düzenli olarak kirpiklerin taranması gerekir. İstediğiniz zaman salonumuza gelerek takılan kirpikleri çıkartabilirsiniz.

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır

İpek kirpik uygulaması ve seçilen malzeme ipek kirpik ömrünü belirler. Ayrıca 3 haftada bir bakım yaptırdığınız zaman daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ortalama süre 6 aydır. Salonumuzda kullanılan ürünler ve bakım malzemeleri kaliteli olduğu için daha uzun süre kullanma imkanı vardır.

Diğer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. İstanbul ve çevresinde hizmet veren firmamız en uygun fiyat garantisi vermektedir. Sevdiklerinize güzel görünmek sizlere bir iletişim kadar uzak.

Randevu Al

Son Yazılar

Full Uygulama İpek Kirpik Fiyatı 150 tl
4.1 (82.22%) 9 votes

Randevu Al

× WhatsApp