İpek Kirpik2018-09-07T18:01:53+00:00

Randevu Al

 

MAKYAJ YAPMADAN, HER AN GÜZEL VE ANLAMLI BAKIŞLAR

Pek çok kadın için dolgun kirpikler güzellik açısından fazlasıyla önemlidir. Bunun yanında hanımlar uzun ve kıvrık kirpiklerin de güzelliği tamamladığına inanırlar. Bu yüzden kirpiklerin görüntüsünü yoğunlaştırmak için rimel kullanılması yaygındır.

Ne var ki kirpikleri 7/24 dolgun ve uzun görünsün isteyen kadınlar bu konuda daha kalıcı çözümler istemektedir. Ayrıca zamanla kirpiklerde azalma olabilir. Sürekli makyaj zorunluluğundan kurtaran bir yöntem olarak son yıllarda yaygınlaşan ipek kirpik uygulaması bu ihtiyacı karşılayan bir teknik olmuştur.

Kirpik kaybı, yapışma sorunları, göz enfeksiyonları gibi çeşitli sorunlarla yüzleşmemek için ipek kirpik gibi ciddi bir uygulamayı kesinlikle güvenilir bir adreste ve işinin ehli uzmanlara yaptırmak en doğru seçim olacaktır.

Nail Stil’de ipek kirpik işlemine başlamadan önce uygulama ve süreç hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirilirsiniz. Göze ve doğal kirpiklere zarar verecek kimyasallar kullanılmadan, kaliteli malzemeler ve en yeni teknikle ipek kirpik uygulamanız gerçekleştirilir ve gözleriniz yepyeni, anlamlı bakışlara kavuşur.

Kadınlar için kirpik farklı bir anlam taşır. Bakışların ne ifade ettiğini net bir şekilde yansıttığı gibi duygularında yansıtılmasında etkilidir. Kirpiklerin yoğun oluşu kadına etkileyen, büyüleyen ve çekici bakışlar kazandırdığı gibi dişiliğinin de ifadesidir. Eksik kirpikler kişiye bakışlarda soluk ve cansızlık hissi yansıtmasına sebep olmaktadır. İpek kirpik tamda burada kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Her sabah rimel sürmek, akşamları çıkartmak dayanılmaz olduğu gibi, tedavi sonrası kirpiklerde meydana gelen dökülmeler, cilt hassasiyeti sebebi ile makyaj yapamıyor olmak gibi nedenler ipek kirpik kullanımını gerekli kılmaktadır. Görünümü tamamı ile doğal olan ipek kirpik , takma kirpiğe nazaran çok daha gerçekçi olduğu gibi çok da dayanıklıdır. Duşta, havuzda ve denizde çok rahat kullanabilirsiniz. Kullanılan İPEK KİRPİK tanelerinin çok çeşidi, boyu ve kalınlıkları vardır. Bakışların doğal olabilmesi için bu kirpiklerin çok titizlik ile takılması gerekmektedir. Uzmanın bu konudaki profesyonelliği çok önemlidir.