ipek kirpik fiyatları

Ana Sayfa » Kuaför » ipek kirpik fiyatları

ipek kirpik fiyatları

                   İpek Kirpik Fiyatları ve Uygulamaları Nasıl Yapılıyor

 

İpek Kirpik: Kendi kirpiğiniz gibidir. Tek kıl durumunda olan ipekten yapılan kirpik çeşididir. Doğal kirpiklerinizin üstüne kendine has yapıştırıcısı aracılığıyla tek tek eklenir. İpek kirpik boyu, kıvrıklık ve kalınlığı arzuladığınız biçimde ayarlanır. Genellikle üç ay kadar bir kullanım süresi vardır.

 

3D İpek Kirpik: Ülkemizde yaklaşık iki senedir uygulanmaktadır ve henüz çok yenidir. 3D ipek kirpik de yine  ipekten kirpik durumuna getirilmiş kirpik çeşitlerindendir.  Ve yine birer birer doğal kirpiklerinizin üzerine eklenir. Burada durum biraz farklıdır, bu 3D ipek kirpik uygulamasında kıllar ortasından başlayarak üçe ayrılır. Normalde bir göze beş tane takılmışsa gözleriniz açıldığında on beş adet görüyorsunuz. Aslında bu kirpik çesidi genellikle yoğunlaştırma niyetiyle kullanılır.

 

Mink İpek Kirpik : Bu çeşitte minkler vizon kılından elde ediliyor, bu nedenle bu çeşit ipek değil gerçek hayvan kılıdır. Vizonları biliyorsanız kürklerden biliyorsunuzdur. Rahatsız olacağımız bir durum yok çünkü vizonların öldürülmesi söz konusu değil. Özel çiftliklerde yetiştirip tüylerini budamak için bilhassa besleniyorlar.  Bu ipek kirpik türü tümüyle natürel olduğu için kullanım kolaylığı maksimum düzeydedir. Mink ipek kirpik uygulaması asla ağırlık yapmaz, sorun çıkarmaz.

 

İpek kirpik nerede yapılır?

 

Dünya geneline göre ülkemizde görece yeni tanınmaya ve uygulanmaya başlayan ipek kirpik işlemi birçok güzellik ve bakım merkezinin verdiği hizmetler arasında ipek kirpik olarak yerini alıyor.

 

                     İpek kirpik fiyatları

 

İpek kirpik fiyatları işlemi uygulayan profesyonele, uygulanan kirpik yoğunluğuna ve ipek kirpik işlemini uygulayan profesyonelin kullandığı yapıştırıcı ve kirpik gibi  malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. İpek kirpik uygulaması işleminin birkaç yöntemi bulunmaktadır; mink, tekli, 3D ipek kirpik. İpek kirpik işleminin ücretleri ortalama altmış ile iki yüz elli lira arasında değişkenlik göstermektedir. Biz de Nail Stil olarak en uygun fiyata sizi en mutlu edecek ipek kirpik uygulamasını gerçekleştirmek için sınırlarımızı zorluyoruz.

Rate this post

Bir önceki yazımız olan ipek kirpik kullanmanın verdiği rahatlık ve özgüven başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2017-11-30T19:52:21+03:00Kuaför|1 Comment

Bir Yorum

  1. Büşra 10 Aralık 2017 at 21:00 - Reply

    Henüz yaptıralı daha bir ay oluyor. Ve şuan şunu söyleyebilirim ki bugüne kadar kozmetik için para verdiğime değen en güzel şey. Bu zamana kadar rimel için harcadığım paralara acıyorum.

Bir yorum bırakın

Randevu Al

× WhatsApp