French Oje

Ana Sayfa » Kalıcı Oje » French Oje

French Oje

Tırnak bakımı kadınlar için olmazsa olmaz bakım türlerinden birisidir. Ellerinin ve tırnaklarının kusursuz görünmesini isteyenler manikür bakımları yaptırarak tırnaklarının farklı renklerde görünmesini sağlayabilirler. French manikür diğer adıyla Fransız manikürü tırnakların iki renkli olarak görünmesini sağlayan bir stil olarak ortaya çıkmıştır. French oje özellikle uzun tırnak modelleri için daha etkili olarak uygulanmaktadır. Tüm tırnak tiplerine uymaktadır. Tırnakların uç kısımları daha koyu renk, diğer bölümleri daha açık renk olarak yapılan bir oje modelidir.

Fransız Manikür Tipleri

French manikür çeşitleri klasik oje çeşitlerine göre daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Daha modern ve doğal görünüm oluşturduğu için bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Özel günlerde Fransız oje manikür modelleri daha fazla dikkat çekmektedir. French manikür tipleri olarak, ince french, kalın french, beyaz top coat, pembe top coat tipleri bulunmaktadır. ince french uygulamasında, tırnağın ucuna ince beyaz oje sürerek ince bir çizgi halinde görünmesini sağlıyoruz. Bu tip ellerinizi daha zarif gösterecektir. Kalın french tipinde ise tırnak uçlarına oje ile daha kalın bir şerit oluşturuyoruz. Uzun tırnaklar için daha iyi görünüm oluşturmaktadır. Tırnaklarının daha iyi görünmesini isteyenler tırnaklarını uzatmalı ve uzatırken de küt olarak törpülemelidir. Daha modern görüntü oluşturabilmek için french manikür yapılmalıdır. Merkezimizde istediğiniz modelde bakımlar yapılmaktadır.

Manikür Nasıl Yapılır?

French manikür pratik ve uzmanlık isteyen bir uygulamadır. Merkezimizde çalışanlarımız size 10 dakikada french manikür yapacaktır. Öncelikle tırnaklarınız törpülenerek, pürüzsüz bir duruma getirilir ve uygun şekillendirme yapılır. oje sürerken tırnağın pembe bölümünün daha uzun tutulması tırnağı daha sağlıklı gösterecektir. Törpüleme sonrasında tırnak üzerine koruyucu sürülür ve koruyucunun iyice kuruması beklenir. Tırnak ucuna beyaz oje sürebilmek için sürülecek olan alan açık kalacak şekilde açık bırakılır ve bu bölüme beyaz oje sürülerek şekil oluşturulur. Beyaz oje kuruduktan sonra tırnağın üzerine şeffaf oje sürülür ve parlak görünmesi sağlanır. French manikür işlemlerinde beyaz oje uygulanacak modele göre sadece tırnağın uç kısmına sürülür.

Bilmeniz Gerekenler

French manikür modelleri günümüzde de en çok tercih edilen ve uzun yıllar hiç modası geçmeyen bir uygulamadır. Merkezimizde en çok yapılan ve tercih edilen manikür uygulamalarından birisidir. Fransızlar tarafından ilk kullanılmaya başlandıktan sonra, zamanla tırnaklar üzerinde farklı renkler kullanılarak giyim stiline ve yaşam tarzına göre modeller belirlenmeye başlanmıştır. Günümüzde düğünlerde ve özel günlerde french manikür çeşitleri daha çok tercih edilmeye başlamıştır.

Farklı Modeller Oluşturabilirsiniz

İnsanların bazıları klasik french manikür modelleri yerine daha farklı alternatifleri denemek isteyebilirler. İnsanlar farklı renk tonlarını kullanarak modern bir french manikür yaptırabilirler. Tırnaklarınızın ucuna beyaz oje yerine daha farklı renkler ya da simli ojeler sürebilirsiniz. El yapınıza, yaşam ve giyim tarzınıza uygun renkleri kullanarak ellerinizin ve tırnaklarınızın dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Merkezimizde sizlerin tercihi doğrultusunda tırnaklarınıza istediğiniz renk ojeler kullanılarak, istediğiniz modelde french manikür tipleri uygulanacaktır. Kendinize zaman ayırmak ve zaman kazanmak istiyorsanız, merkezimizden randevu alabilir ve hiç beklemeden kısa sürede tüm manikür işlemlerinizi ve cilt bakımlarınızı sağlıklı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

French Oje
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan  Kalıcı Oje İşlemleri Nelerdir? başlıklı makalemizde kalıcı oje, kalıcı oje uygulaması ve oje hakkında bilgiler verilmektedir.

2019-03-04T15:08:45+03:00Kalıcı Oje|0 Yorum

Bir yorum bırakın

Randevu Al

× WhatsApp