3d kıl tekniği kalıcı kaş, kalıcı kaş,kıl tekniği fiyatları

Ana Sayfa » 3d kıl tekniği kalıcı kaş, kalıcı kaş,kıl tekniği fiyatları
3d kıl tekniği kalıcı kaş, kalıcı kaş,kıl tekniği fiyatları2019-04-15T19:02:19+03:00

Hızlı ve ağrısız bir işlem olan kalıcı makyaj yani kaş kontürü, mikro-pigmentlerin deri altında doğru derinliğe yerleştirilmesidir. Bu işlem size özel, steril ve tek seferlik iğneler kullanılarak gerçekleştirilir.

Adeta bir “güzellik sırrı” olan kalıcı makyajda kullanılan ürün bitki özlüdür. Tüm ürünler bitkisel olduğundan alerjik sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Dövmeden temel farkı da bu noktada ortaya çıkar; bitkisel olduğu için bir süre sonra azalarak silinir. O yüzden zamanla rötuş ve yenileme işlemleri gerektirir.

Günün her saati ve her ortamda makyajlıymışçasına doğal bir güzelliğe sahip olmanız için ve bakımlı görünmeniz için tasarlanan bir tekniktir. Nail Stil uzmanları size cilt tonunuza ve doğal kaş renginize en uygun şekilde kalıcı makyaj uygulayarak yüzünüzü arzuladığınız kusursuz görünüme kavuşturur.

3d kıl tekniği kalıcı kaş Nedir? Nasıl Yapılır? (Microblading)

Seyrek, dökülmüş ve hoş olmayan görünümü ile güzelliğinize gölge düşüren kaşlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Microblading
3d kıl tekniği kalıcı kaş  tekniği ile tamamen doğal ve gür görünen, yüz hatlarınıza uygun, hayallerinizdeki kaş şekline kısa bir süre içerisinde kavuşabilir; kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir çeşit kaş kontörü uygulaması olan Microblading; kendi içerisinde 3d kıl tekniği, permanent micro point ve permanent micro simulacrum olacak şekilde 3’e ayrılıyor ve tüm uygulamalar; kişiye doğal kaş görünümünü kazandırmayı hedefliyor.

Microblading(3d Kıl Tekniği Kalıcı Kaş) Nedir?

3D Kıl Tekniği - 3D Kalıcı Kaş - 3D Kıl Tekniğiyle Küsen Kaşlar Geri Gelsin

Son yılların en gözde kaş kontörü uygulamaları arasında kabul edilen Microblading, tek kullanımlık iğneler yardımıyla derinin alt kısmına boya enjekte edilmesini ifade ediyor. Kaş deri alt kısmına enjekte edilen boyalar; tamamen bitki köklerinden üretildiği yani herhangi bir kimyasal madde içermediği için bu uygulama sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmiyor.

Microblading kaş kontörü uygulaması sonrasında aynaya baktığınızda gördüğünüz kaşlarınızı hiçbir şekilde normal kaşlarınızdan ayırt edemiyorsunuz. Çünkü Microblading uygulaması sırasında doğal kaştan ayırt edilemeyecek şekle sahip olan kaş kılları çiziliyor.

Yağlı ciltlerde kalıcılık süresi azalan bu uygulamanın ömrü ise ortalama 2-3 yıl. Uygulama 20  gün aralıklarla olacak şekilde 2 seans şeklinde gerçekleşiyor. Her bir seans ise yaklaşık 1 saat sürüyor.

Microblading Nasıl Uygulanır?

  • Microblading uygulaması; kişinin yüz güzelliğini en iyi şekilde ön plana çıkaran, yüz tipine uygun kaş şeklinin çizilmesi ile başlıyor.
  • Kaş şeklinin çizilmesinin hemen ardından tek seferlik kullanılan, daha önce kullanılmamış çoklu iğneler yardımıyla doğal renkteki boyalar; epidermis isimli en üstteki deri katmanına enjekte ediliyor.
  • Deriye natural 3d kıl tekniği bir renk veren bu madde; ilk hafta normal kaştan daha koyu görünse de bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde kaş kendi doğal rengini alıyor.
  • Oldukça başarılı bir kalıcı makyaj uygulaması olan Microblading seansı sırasında deri uyuşturulduğu için kişi, herhangi bir acı ya da ağrı da hissetmiyor.
  • 2-3 yıl boyunca silinmeden kalmayı başaran kaş boyalarının renginde solma ile karşılaştığınızda tekrar Microblading yöntemine başvurabiliyorsunuz.
Kimler Yaptırabilir?

Şayet kaşlarınızın şekilsiz oluşundan, sürekli dökülmesinden ya da seyrekliğinden şikayetçiyseniz; bu uygulamayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hamilelerin, şeker hastalarının, pıhtılaşma ve kanama bozukluğu olan kişilerin ise bu uygulamadan uzak durması gerekiyor. Kalıcı kaş için randevu alın.

3d kıl tekniği fiyatları ise uygulamayı gerçekleştiren klinik ve uzmana göre değişiklik gösterebiliyor.

Uygulama esnasında kimyasal madde içeren, sağlığı tehdit edici boyaların kullanılmaması adına Microblading yapan kişinin bu konuda eğitimli ve profesyonel olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde uygulama sonrası kaşlarınızda kabuklaşma, ağrı vb. sorunlar ile karşılaşabilir; kaş şeklinizden memnun kalmadığınız takdirde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Randevu Al

Son Yazılar

3d kıl tekniği kalıcı kaş, kalıcı kaş,kıl tekniği fiyatları
5 (100%) 5 votes

Randevu Al

× WhatsApp